Adobe Edge Inspect indir

Adobe Edge Inspect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Web tasarımlarınızın ayrı cihazlarda, web tarayıcılarda ve çözünürlüklerde nasıl göründüğünü test etmek için Adobe Edge Inspect programını kullanabilirsiniz.

Web tasarımcıların en fazla korktukları konuların başında ayrı cihaz, web tarayıcı ya da çözünürlüklerde tasarımların da öbür görünmesinden nedeniyle yaşanan problemler geliyor. Adobe Edge Inspect programı bu soruna çare yapabilmek için hepimizin tanıdığı Adobe şirketi tarafından hazırlamış ve işlevini yeterince yerine getirebiliyor.

Android, iOS işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilen Edge Inspect uygulamaları ile senkronize biçimde çalışabilen yazılım bu sayede yalnızca bilgisayarınızda deneme yok diğer cihazlarda da testler gerçekleştirmenize asistan oluyor.

Eğer hazırladığınız web tasarımlarının ayrı koşullar aşağı nasıl göründüğünü test ederken bir yana da HTML, CSS ve JS kodlarınızda şansın dönmesi yapabilmeyi, bu değişikliklerin sonuçlarını görmeyi istiyorsanız Adobe Edge Inspect kullanmanız gereken bir program diyebiliriz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi