Adobe Shadow indir

Adobe Shadow indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Adobe Shadow, hazırlanan web sitelerinin marketteki tüm mobil cihazlarda test edilebilmesi için hazırlandı.

Bundan Böyle Adobe Edge Inspect olarak ad değiştiren programın yeni versiyonunu olmak için Mac Adobe Edge Inspect sayfamızı kullanabilirsiniz.

Web sitelerinin mobil cihazlardaki görünümünü test etmek için hazırlanan Adobe Shadow web geliştiriciler için hazır bir program. En iyi sonucu alabilmek için web sitelerinin her cihaz için deneme edilmesi ve nasıl görüntülendiğinin bilinmesi gerekir.

Adobe Shadow modern web standartlarına tarafından güncellenerek en dürüst sonucu almanızı sağlar. Her tarayıcı güncellemesi ve markete giren her yeni mobil cihazdaki deneme aşaması kullanıcı geri dönüşleriyle optimize edilir. Kısacası hazırlanan web sitelerinin dürüst standartlarda tasarlanıp tasarlanmadığını deneme edecek iyi bir araca gereksinim duyanlar Adobe teknolojisiyle hazır Shadow’u deneyebilirler. Program önizleme ve deneme süreçleri dışarıya hataların ayıklanması için de kullanabilir. Mobil cihazlarla uzakta erişim desteği sunan Adobe Shadow ile öbür ekran çözünürlüklerinde sitenizi görüntüleyerek düzenleme yapabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi