AIM (AOL Instant Messenger) indir

AIM (AOL Instant Messenger) indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac kullanıcılarının için hazırlanan, Facebook ve Gtalk dost listelerinize ulaşabileceğiniz, Facebook, Twitter, MySpace, Foursquare gibi sosyal ağlarda durum güncellemenizi çarçabuk gerçekleştirebilmenize asistan popüler iletişim pro

Bütün platformlarda çalışabilen, tamir edilmiş ve pak arayüzü ile mevcut ve yeni katılacak kullanıcılarını memnun edecek gibi. Facebook ve Gtalk listelerinize ulaşarak tek program tamamen konuşabilir, Facebook, Twitter, MySpace, Foursquare gibi sosyal ağlarda şart güncellemenizi çabucak gerçekleştirip arkadaşlarınızın yazdıklarını peşine düşüp takip edebileceğiniz iletişim programı. Ülkemizde öyle tercih edilen bir program olmamasına karşın Amerika kıtasında yoğun bir dilekçe oranına sahip.

Genel Özellikler:

Facebook – Gtalk arkadaş listenizdekilerle mülâkat. Facebook kullanıcı adıyla giriş yapabilme. Konum bilginizi paylaşabilme. Tek seferde 40’dan pozitif fotoğrafınızı albümünüze yükleyebilme. Wi-Fi – Edge ve 3G ağlarından güvenli şekilde mesajlaşma. Dünyanın neresinde olursanız olun Facebook, AOL, AIM, ICQ, Mac veya MobileMe hesaplarına bağlanabilirme. Birdenbire fazla hesabınızla aynı anda bağlanabilme ve istediğiniz hesabınıza geçebilme imkanı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi