Amazon Chime indir

Amazon Chime indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Amazon Chime Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir görüntülü sohbet yazılımıdır

Amazon Chime, dünyaca ünlü e-ticaret devi Amazon göre kullanıcıların beğenisine sunulan, keza iş hayatı hem de günlük hayat için planlanmış bir mesajlaşma, görüntülü sohbet ve sesli sohbet yazılımı. 

Mac bilgisayarlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz Skype güya bir video konferans yazılımı olan Amazon Chime, jurnal iletişim ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamayı hedefliyor. Amazon Chime kullanarak internet bağlantınız üzerinden sesli aramalar yapabiliyor, bire bir ya da toplu video görüşmeler düzenleyebiliyor, toplantılar organize ederek online görüşmeler yapabiliyorsunuz. Bunun yanısıra sadece mesajlaşabiliyor, dosya ve resim paylaşabiliyorsunuz.

Amazon Chime içinde kullanışlı ilave özelliklere de yer veriliyor. Programın ekran paylaşma özelliği bir uçtan bir uca arkadaşlarınız, yakınlarınız veya meslek arkadaşlarınızdan gereklilik duyduğunuzda takviye talep edebiliyor, bilgisayarınızda olan bitenleri onlara gösterebiliyorsunuz.

Amazon Chime, Google takvimi ve Outlook takvimi ile senkronize çalışabiliyor. Bu takvimler üzerinde faaliyet oluşturabiliyorsunuz ve insanları ziyafet edebiliyorsunuz. Halk bu etkinliklere zamanı geldiğinde Amazon Chime üzerinden otomatik olarak çağrılıyorlar. Programı hesap açmadan kullanmanız da mümkün; ama bu şekilde sadece ağırlama edileceğiniz görüşmelere katılabiliyor, yeni görüşme başlatamıyor veya etkinlikler oluşturamıyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi