Autodesk 123D Design indir

Autodesk 123D Design indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
51 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Autodesk 123D Design ücretsiz bir 3 boyutlu modelleme programıdır

Autodesk 123D Design kullanıcılara kolay ve çabuk bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturma imkanı veren ve 3 boyutlu printer desteğiyle öne çıkan ücretsiz bir 3 boyutlu modelleme programıdır.

Autodesk 123D Design kullanıcılara 3 boyutlu modellemeler oluşturabilmeleri için kullanabilecekleri düzenleme araçlarını ve interaktif seçenekleri bir araya topluyor. Kullanıcı bu araçları ve seçenekleri kullanarak oluşturabileceği 3 boyutlu modellemeleri 3 boyutlu yazıcılardan çıktı alabiliyor ve tasarımlarını gerçeğe dönüştürmüş olabiliyor.

Autodesk 123D Design ile 3 boyutlu modellemeler oluşturmak epeyce çabuk bir şekilde gerçekleştirilebilmekte. Ilk adımda kullanıcı temel şekillerden birini seçerek işe başlıyor. Bu şekiller düzenleme araçlarını kullanarak kullanıcı tercihlerine tarafından yapılandırılabilmekte. Düzenleme araçları ise girift bir yapıya sahip yok ve uygulamak için ileri düzey CAD deneyimine sahip olmanız gerekmiyor.

Autodesk 123D Design tasarımınızın parçaları arasındaki bağlantıları otomatik olarak oluşturabilmesiyle size muavin oluyor. Parçaları oynattığınızda temas noktaları arasındaki bağlar otomatik olarak tanımlanıyor ve ilave işten kurtuluyorsunuz. Bunun yanına kendiniz de bağlantı noktalarını ayarlayabilmektesiniz.

Autodesk 123D Design ile oluşturduğunuz tasarımları Mac’inize kaydedebileceğiniz gibi internet üstüne yükleyerek 123D internet sitesinden veya Autodesk 123D Design mobil uygulamasından görüntüleyebilmektesiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

51 kez indirildi