Bigasoft Video Downloader Pro for Mac indir

Bigasoft Video Downloader Pro for Mac indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac için Bigasoft Video İndirme ve Dönüştürme Yöneticisi, çevrimiçi videoları MP4, AVI, WMV, MKV, VOB, MPG, FLV, 3GP, WebM, MOV, DV, RMVB, ASF, SWF formatlarına dönüştürür.

Mac için Bigasoft Video İndirme ve Dönüşüm Yöneticisi, çevrimiçi videoları MP4, AVI, WMV, MKV, VOB, MPG, FLV, 3GP, WebM, MOV, DV, RMVB, ASF, SWF formatlarına dönüştürür.

Bu program bununla beraber Mac için bir videoları MP3 formatında indirme aracıdır. Böylece çevrimiçi videolardan inanılmaz sesi ve müziği ayırarak MP3, WAV, AIFF, AC3, WMA, FLAC ve güya formatlara dönüştürür. sonra bunları iPad gibi cihazlarda zevkle dinleyebilirsiniz. Facebook, Google Videos, Metacafe, eHow, Vimeo, MTV, BBC, Dailymotion gibi popüler video sitelerinden istediğiniz videoyu indirmenize olanak sağlayan bu yazılım, benzer anda ansızın fazla videoyu indirme kolaylığı da sunar. Bigasoft video indirme yöneticisinin diğer bir özelliği indirmek istediğiniz videoları HD kalitede indirebilmesidir. Bu yazılım Mac bilgisayarınızda anında HD 720p, HD 1080p, HD 2k, ultra yüksek tanımlı (4K), 3D video indirmeyi ve tek bir tıklama ile tanımlamayı destekler. Bir çalma listesini kısa sürede indirmenizi sağlayan Bigasoft ile zamanınızın birçok size kalacak ve indirdiğiniz her şeyi kısa zamanda istediğiniz formata dönüştürebileceksiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi