Bitcasa indir

Bitcasa indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bitcasa, sizin için manâlı olan dosya ve klasörlerinizi bulut dosya depolama sunucularıyla senkronize edebileceğiniz bedava bir programdır.

Bitcasa, Mac kullanıcılarının dosya ve klasörlerini bulut sunucular üzerinde yedekleyebilmeleri ve kendi belirleyecekleri klasörleri bulut sunucular ile senkronize edebilecekleri ücretsiz bir servistir.

Piyasada bulunan Dropbox, Box, Google Drive ve sanki çoğu rakibi gibi kullanıcılara bedava bulut depolama alanı sunan Bitcasa, bütün kullanıcılarına 10 GB’lık bulut depolama alanını ücretsiz olarak vermektedir.

Keza çapraz platform desteğine sahip olan Bitcasa’ya sahip olduğunuz tüm cihazlar üzerinden zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Bu sayede ne vakit nerede olursanız olun tüm verilerinize güvenli ve çabuk bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Dosyalarınızı bulut sunuculara yüklediğiniz sırada sizin için şifreleyen Bitcasa, tüm verilerinizin korunmasını ve güven içerisinde bulut sunucular üstüne yüklenmesini sağlar.

Bulut sunucular üstünde sakladığınız tüm verilerinizi kolay ve seri bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmanıza da olasılık sunan program, özellikle tek bir dosyayı hemen olan olarak bulut sunucular üzerinden arkadaşlarınızla paylaşama konusunda fazla kullanışlıdır.

Alternatif bir bulut dosya depolama servisine ihtiyaç duyuyorsanız Bitcasa’yı mutlaka denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi