BitTorrent indir

BitTorrent indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Film, müzik, dizi gibi popüler torrent dosyalarını ayrıca bulmanızı hem de indirmenizi sağlayan BitTorrent, dünyanın en fazla tercih edilen yazılımları aralarında.

Torrent dosyaları bulup indirmek için Mac kullanıcılarının en çok tercih ettiği yazılımlardan olan BitTorrent yardımıyla aradığınız film, müzik ve videoları zahmetsizce indirebilirsiniz. Yer Alan torrent dosyasının indirilme hızı yanında bu dosyayla ilgili kullanıcı yorumlarını da sizinle paylaşan yazılımın kullanımı fazla basit.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan BitTorrent dünyası, tehlikesiz bir şekilde dosya alışverişi yapma imkanını sunarken gelişmiş seçenekler ve dosya indirirken gereklilik duyabileceğiniz özellikler ile dilediğiniz ayarlamaları yapabilmenize yardımcı oluyor.

Detaylı istatistikler ve grafiksel indirme/yükleme bilgileri sunan BitTorrent, paylaşımlarınızı ve gerçekleşen bilgi alışverişini açık olarak detaylı bir şekilde size raporluyor.Pek çok dilde yardım veren bu program, 70 milyon kullanıcı kadar kullanılıyor. Güvenli bir şekilde dosyaları bilgisayarınıza alabiliyorsunuz. Detaylı grafikler ve istatistiklerle paylaşımızı inceleyebiliyorsunuz.

Bu programa aynı öteki programları En İyi ve Hızlı Torrent Programları rehberimizde bulabilirsiniz.

Dosya Şifresi: tamindir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi