Bleep indir

Bleep indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bleep uygulaması ile Mac işletim sistematik bilgisayarlarınızı kullanarak güvenli bir şekilde dostlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

Bleep uygulaması, Mac işletim sistematik bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenli mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor ve işini epeyce iyi yapıyor diyebilirim. Arayüzü her ne değin fazla albenili olmasa da bu işini yapmasına engel değil ve kullanırken herhangi bir hastalık duymayacağınızı söyleyebilirim.

Diğer mesajlaşma uygulamalarının aksine, mesajlarınızı herhangi bir sunucu üstünde barındırmayan ve böylece kişiler arasında doğrudan doğruya mesaj gönderimi sağlayan dilekçe, bu mesajları şifrelenmiş bir şekilde gönderiyor ve yalnızca sizin cihazınızda saklıyor. Dolayısıyla konuştuklarınızın herhangi bir şekilde başkalarının eline geçmesi imkansız ülkü geliyor.

Hem anonim olarak kullanmanıza izin veren hem de hesap oluşturabileceğiniz başvuru formu, arkadaşlarınızı bulmanız için Google hesabınızı kullanmanıza da olanak tanıyor. Windows ve Android işletim sistemleri için de yayınlandığı için sorunsuz bir şekilde tüm platformlardaki dostlarınızla görüşebiliyorsunuz.

Çalışması esnasında herhangi bir can sıkıntısı yaşamayan program, sistem kaynakları üstüne de çok tartma bindirmiyor ama devamlı olarak internet bağlantısını kullandığını unutmamak gerek. Zira birebir temas kurduğu için karşıdaki kişiden durmadan bilgileri denetim etmesi gerekiyor.

Eğer sohbetlerinizin kimse tarafından depolanmaması ve görülmemesi için mücadele gösteriyor, gizliliğinize siklet veriyorsanız kuşkusuz denemeniz gereken mesajlaşma uygulamalarından birisi olduğunu söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi