Bloom indir

Bloom indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bloom, Facebook üstüne resim ve videolarınızı kolayca yükleyebileceğiniz bedava bir yazılımdır.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı Facebook üzerine fotoğraflarınızı ve videolarınızı zahmetsizce yüklemenize imkan sağlayacak olan kullanışlı ve bedava bir program olan Bloom, fotoğraf ve video doldurma işlemlerini sizin için en basite indirgeyecektir.

Sade arayüzü, basit kullanımı ve düzenli menüleri ile her bilgisayar kullanıcısı kadar rahatlıkla kullanılabilir.

Bloom ile bireysel dosyalarınızı Facebook üstüne yükleyebilir, Facebook üzerindeki fotoğraf albümlerinizi bilgisayarınıza indirebilir ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

Hem Facebook üstüne eklemek istediğiniz fotoğraflarınız için yeni albümler oluşturabilir ya da halihazırda varolan albümlerin üstüne yeni fotoğraflar ekleyebilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızı fotoğraflar üzerinde etiketleyerek, eklenen fotoğraflardan farkında olmalarını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf ve video dosyalarınız için mahremiyet ayarlarını düzenlemenize de olanak karşılayan Bloom ile tek seferde 200’den fazla dosyayı hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Resim ve resim dosyalarınızı Facebook üstüne zahmetsizce yükleyebileceğiniz bir yazılıma ihtiyacınız varsa, Bloom‘u mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi