BottomFeeder indir

BottomFeeder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac kullanıcıları için kolay bir arayüze sahip, tek görevi beğendiğiniz sitelerdeki güncellenen içerikleri sizin yerinize peşine düşüp takip etmek olan sorunsuz çalışabilen ibr rss takip programıdır.

Eski bir arayüze ve ilk bakışta karışık gelen yemek listesi yapısına karşın elverişli bir rss peşine düşüp takip programı. BottomFeeder’ı özellikle eski sürüm Windows bilgisayarı olanlar, bu konuda stabil çalışan bir rss peşine düşüp takip programı isteyen kullanıların kuşkusuz kullanmasını öneriyoruz. Bir rss peşine düşüp takip programından beklenenlerin tümünü gerçekleştirmekte.

Genel Özellikleri:
CSS taşıyan içerikleri destekler. Ekranı 3 parçaya dek bölebilme özelliği. İçerikleri istenirse liste halinde istenirse tek bir ekranda görüntüleyebilme. RSS ve Atom protokolünü sağlayan tüm websitelerini peşine düşüp takip etme olanağı. 2 bambaşka BootFeeder bilgilerini senkronize edebilme. HTTP’den bilgi çekebilme veya içeri dosya aktarabilme. Eklediğiniz her RSS adresine abone olabilme. HTTPS, HTTP Authentication ve HTTP Digest Authentication desteği. Eklenti desteği. Blogger, IRC ve MSN Messenger için geliştirilmiş eklentiler. Basit güncelleştirme yöneticisi. Peşine Düşüp Takip ettiğiniz içerik yada içerikleri toplu halde kaydedebilme. OPML formatında dosya içe aktarme yapabilme. Aynı şekilde tüm peşine düşüp takip ettiğiniz site bilgilerini dışarı aktarabilme. Tüm platformlarda çalışabilme. Slim ismini verdikleri şerit halinde içeriklerin aktığı mini bir dış görünüş modu bulunmakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi