Brave Browser indir

Brave Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Brave Browser, Mac için reklam engelleme özellikli hızlı, güvenli web tarayıcısı.

Brave Browser, Mac bilgisayarınızın web tarayıcısını yeterince tehlikesiz bulmuyor, webdeki her türlü reklamı engelleyebilecek bununla birlikte da sayfaları hızlıca açacak bir web tarayıcısı arıyorsanız tercihleriniz arasına alacaklarınız arasında olmalı.

Mac OS X 10.9 üzeri sistemlerle uyumlu olan süratli ve tehlikesiz internet tarayıcısı Brave Browser, internette gezerken en çok şikayet edilen şey olan reklamları ayrıntılarıyla ortadan kaldırıyor ve reklamları alıkoymak için ekstra eklenti, program kurma gerektirmiyor. Dahili reklam engelleyicisi gezdiğiniz sayfaları takip ederek veri toplayan, neticesinde de ürün reklamları çıkararak satın almaya iten reklamları, sayfa gezerken hiç olmadık anda veya tıkladığınızda çıkan reklamları, sisteme inen zararlı yazılımları engeleyerek çevrimiçi gizliliği koruyor.

Bütün sayfaları güvenliği sağlamak amacıyla HTTPS Everywhere özelliğine sahip olan Brave Browser, reklam engellerken kullanıcısına para kazandıran tek tarayıcı olmasıyla da dikkat çekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi