CCleaner indir

CCleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac OS X sisteminizi arındırmak ve kayıt dosyalarını onararak optimizasyon karşılamak için CCleaner’ın tecrübesinden para ödemeden yararlanabilirsiniz.

Windows’un en fazla tercih edilen sistem temizleyicisi CCleaner, tecrübesini Mac sistemlere aktardı. Sistemdeki uygulamaların böylece çoğunun patavatsız kayıtlarını temizleyen program, hantallaşmanın önüne geçiyor.

“Mac OS X” isimli sekme bilgisayarınızda bulunan geveze dosyaları silmenize muavin olan temizleme bölümü. İkinci birim “Applications” ise bilgisayarınızda yüklü olan programların (Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb.) bilgisayarınızda bıraktığı kalıntıları ve yarattığı çöp dosyalarını temizlemenize muavin oluyor.

Bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve yazılım temizliğini gerçekleştirdikten sonra Tescil Defteri (Registry) bölümünüzdeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansınızı daha da arttırabilirsiniz. Kayıt Defteri bölümünde işletim sisteminizdeki sorunları tarayabilir ve bunları CCleaner’a çözdürebilirsiniz.

ARTILAR

Yıllardır güvenilirliğini koruyan güvenli bir sistem arıtma arabulucu olması.

Ücretsiz ve sınırsız başvuru formu imkanı tanıması.

EKSİLER

Fazla kullanılan bir takım programlar için arıtma desteği sunmaması.

İLGİLİ SORULAR

Ccleaner uygulaması çerezleri siler mi? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi