CLIQZ Browser indir

CLIQZ Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CLIQZ Browser, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz seri ve tehlikesiz bir internet tarayıcısıdır.

CLIQZ Browser, Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz olağanüstü bir internet tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Hoş tasarımı ve yenilikçi özelikleriyle dikkat çeken CLIQZ Browser, o kadar çok işinizi kolaylaştırıyor.

Almanya merkezli olarak geliştirilen açık kaynaklı bir internet tarayıcısı olan CLIQZ Browser, bilgisayarlarınızda seçim edebileceğiniz çabuk ve tehlikesiz bir alternatif internet tarayıcısıdır. Kullanıcı dostu özellikleriyle karşımıza çıkan tarayıcı, zamandan tasarruf etmeyi sağlayacak o kadar fazla özelliği bünyesinde barındırıyor. Zeki sistemlerle de donatılan CLIQZ Browser, web sitelerini ziyaret etmeye lüzum duymadan o kadar çok işinizi saniyeler içerisinde halletmenize ve aradığınız bilgilere ulaşmanıza tezgâhtar oluyor. Güvenliği ön planda tutan tarayıcı, bilgilerinizin yabancıların eline geçmemesi için de özel mücadele gösteriyor. Şifreleme ve kimlik avı özellikleriyle kendinizi güvende hissedebiliyorsunuz. 

Güzel tasarıma sahip olan CLIQZ Browser, basit menüleri ve gelişmiş özellikleriyle kullanıcıların tercih edebileceği alternatif bir internet tarayıcısıdır. Hem tarayıcı, sizinle ilgili bir takım bilgileri kendi yapısında tutarak bir dahaki gelişinizde aradığınızı tamamen size vermeyi de sağlıyor. Tamamen bedava olarak kullanabileceğiniz CLIQZ Browser, düşüncesiz sayfaları görmezden gelip sizin aradığınıza kelimeyle en alakalı 3 sonucu sizlere veriyor. Bu Nedenle işleriniz de daha çabuk gerçekleşiyor. Hem tarayıcı bünyesinde dahili reklam yasaklayıcı de yer alıyor.

CLIQZ Browser’ı bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi