Clownfish for Skype indir

Clownfish for Skype indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clownfish for Skype, popüler mesajlaşma ve videolu röportaj programı Skype’ı daha etkili kullanabilmeniz için öncelikle mesajlaşma çevirileri almak üzere bir çok yardımsever nitelik bulunduran ücretsiz bir program.

Clownfish for Skype, Skype kullanıcılarının arkadaşları ve öteki kişiler ile yaptığı mesajlaşmaları diğer dillere çevirebilen online bir tercüme programı. Çeviri işlemleri için Google Translate, Microsoft Live, Babylon Translate, SysTran, PROMT ve Yandex seçeneklerini barındıran programın ayarlarından istediğiniz çeviri hizmetini seçebiliyorsunuz.

Programın hoş yanlarından bir tanesi ise çeviri işlevi haricen o kadar çok özelliği bulunması. Örneğin yapmış olduğunuz sesli görüşmeleri kaydederek arşivleyebilir ve bu nedenle sonradan ihtiyaç duyduğunuzda tekrar açarak dinleyebilirsiniz. Son versiyonu ile birlikte sesli okuma özelliği gelen Clownfish, gelen mesajlarınızı sesli olarak size okuyabiliyor. bununla beraber yazdıklarınızı döndürmek ile yetinmeyi sizin için yazım kurallarını da denetleme ederek imla hatası bulunan yerleri görmenizi sağlıyor.

Benim için en güzel özelliği ise Skype üzerinden arkadaşlarım ile görüşürken dinlediğim müziği arkaplan olarak açıp onlara da dinletebiliyor olmam. Böylece fazla bilgisayar kullanıcı sesli irtibat programlarında kulaklık ile karşısında tarafa nasıl gideceği hakkında veri sahibi değil. Adi şartlarda ekstra bir programdan kullanmadan külfetli bir meslek olan ses aktarımı, Clownfish for Skype ile çocuk oyuncağı gibi.

50’den fazla dile tercüme yapabilen program üstünde bu dillerde iyi dilekler dileyebilmeniz için gereken sözcükler şablon olarak bulunuyor. Bu sayede tanıdık olmayan bir birey ile irtibat kurararken şablonlardan da yararlanabilirsiniz. Hem yazdıklarınızı keza de size yazılan mesajları otomatik olarak çeviri yapan program ile sesinizi de değiştirerek eğlenceli efektler kullanabiliyorsunuz.

Eğer Mac‘leriniz üstünde aralıksız Skype kullanıyorsanız Clownfish for Skype’ı bedava olarak indirip mutlaka denemenizi nasihat ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi