Coffitivity indir

Coffitivity indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Coffitivity ile çalışmalarınıza daha basit bir şekilde odaklanabilirsiniz

Coffitivity iş ve mektep hayatınızdaki çalışmalarınıza daha basit odaklanmanızı sağlayacak olan, Mac bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir verimlilik arttırma yazılımıdır.

Iş hayatımızda kullanacağımız bir sunumu hazırlarken, projeler üzerinde çalışırken veya okulda sunacağımız tezi ya da ödevleri hazırlarken uygun ortamı yetişmek defalarca olası olmayabiliyor. Özellikle dıştan gelen yüksek sesler veya aniden ortaya çıkan sesler alıştırma huzurumuzu bozarak dikkatimizin dağılmasına, çalışmamızın üzerine odaklanamamıza niçin oluyor.

Bilimsel araştırmaların gösterdiği üzere düzenli bir akışa sahip olan ve ani yükselmelerin yaşanmadığı sesler odaklanma ve alıştırma üzerinde fazla tesir yaratabiliyor. Eğer etrafınızda yüksek gürültü varsa ya da sesler bir anda yükselip alçalıyorsa Coffitivity yoluyla alıştırma ortamınıza odaklanmanıza yardımcı olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Coffitivity kahve satılan bir dükkandaki sesler gibi düzenli bir yapıya sahip farklı ses akışlarını Mac bilgisayarınıza taşıyor. Bu yardımcı yazılım yoluyla kulaklığınız veya hoparlörünüz yoluyla yazılımın sunduğu uyumlu ses akışlarını dinleyebilir ve dikkatinizin dağılmasını engelleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi