Coollector indir

Coollector indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Coollector ile bireysel film ve video arşivinizi oluşturarak uyumlu ve basit ulaşılabilir bir listeleme elde edebilirsiniz.

Sinema filmlerine ilgi duyan ve hobi olarak görebilen koleksiyoncular için vazgeçilmeyecek bir program olan Coollector geniş ve aktüel bir data tabanını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.

Veritabanında onbinlerce film, yönetmen ve oyuncu barındıran program çevrimiçi film siteleriyle entegre çalışarak güncel bilgiye ulaşmanızı sağlar. DVD, BLU-RAY, HD-DVD, VHS gibi dağıtılmış video formatlarına tarafından koleksiyonunuzu yöneterek ahenkli bir arşiv oluşturabilirsiniz. Filmlerle ilgili her cins detaya hemen ulaşabilirsiniz.

Kullanması epeyce basit bir program olan Coollector, aradığınız bir filmin internet mağazalarında olup olmadığını sorgulayabilir, sinema kültürünüzü geliştirebilir, kişisel bir video koleksiyonu yaratabilirsiniz. Coollector, kısacası bütün bir sinema ansiklopedisidir. Öyle fazla yazılım firmasından ödülü bulunan bu kayıtlar yöneticisi tüm film severlerin hoşlanacağı bir program.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi