CROSS DJ indir

CROSS DJ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ayrıca acemi keza de profesyonel DJ’ler tarafından seçim edilen CROSS DJ ile onlarca ses efektiyle müzik miksleri hazırlayabilirsiniz.

CROSS DJ müziklerinizi klavye, mouse veya DJ MIDI controller ile yönetmenizi sağlar. Kullanım kolaylığını ön planda tutan yazılım bunu kullanışlı arayüz tasarımına yansıtmış. Program Apple cihazlar için hazır U-Mix Remote ve CrossDJ Remote ile uyumlu çalışır.

CROSS DJ iyi bir medya yönetimini sağlamak için albüm görsellerini ve etiketleri düzenlemenizi sağlıyor. Yeni çalma listeleri yaratarak düzenleyebilir ve seçtiğiniz şarkıları programın otomatik miks özelliğiyle dinleyebilirsiniz. CROSS DJ harici disklerdeki müzik arşivlerinizi de çalma listenize ekleyebilir. Programın en manâlı özelliklerin biri ise iTunes ile entegre olarak çalışabilmesi. Acemi veya profesyonel olarak DJ’liğe merakı olan kullanıcılar çalma listeleri hazırlamak, yeni ses efektleri keşfetmek için programdan yararlanabilir.

Öne Çıkan Özellikler

iTunes entegrasyonu. 3-band equalizer. Tüm popüler ses formatları destekler. Multiple pitch range (4%, 6%, 8%, 16%, 32%, 100%) CUE Point trigger  Evraklar bilgilerini sıralamak için gelişmiş araçlar. Otomatik veya manuel ses efekt seçenekleri. Beatgrid ve görsel senkronizasyon aracı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi