CrossLoop indir

CrossLoop indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Uzaktan istediğiniz bir bilgisayarın ekranına erişerek yönetmenizi sağlayan CrossLoop’u bedava olarak kullanabilirsiniz.

Ekran paylaşımı için geliştirilen CroosLoop ile uzaktan eriştiğiniz bilgisayarın ekranını görerek yönetebilirsiniz. Teknik bilgiye gereksinim duymadan birbirlerinin bilgisayarlarının ekranlarına bağlanmalarına muavin olan bu kolay dilekçe için tek yapmanız gereken karşılıklı olarak uygulamayı koymak.

Kullanımı: Ekranını paylaşmak istediğiniz bilgisayara CrossLoop‘u kurduktan sonradan Share bölümünü açın ve oradaki ad ile “access code” yani antre kodunu kopyalayın ve paylaşıma dahil olacak bilgisayara CrossLoop kurduktan Access bölümüne bu kopyaladığınız bilgileri girin. Arkasında her iki bilgisayarda da “Connect” butonuna basın.

Bundan sonra yapacağınız bütün işlemler en ince ayrıntısına kadar sizin insiyatifinizde. Program epeyce güvenli bir program olmanın yanında, siz programı bilgisayarınızda açıp “Connect” butonuna basmadan herhangi bir operasyon gerçekleştirilememektedir. Ve her gerçekte sizden izin alınmaktadır.

CrossLoop ile bedava olarak dünya üzerindeki herhangi iki bilgisayarı birbirine bağlayabilir, ekranınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilir, dosya transferi yapabilir ve teftiş işlemlerini yönetebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi