Cubby indir

Cubby indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cubby, Mac işletim sistemi üzerinde kullanabileceğiniz güvenilir bir bulut dosya depolama servisi programıdır.

Cubby, sizin için önemli olan bireysel dosyalarınızı ve klasörlerinizi bulut dosya depolama servisi üstünde yedekleyebileceğiniz, istediğiniz süre bambaşka bir bilgisayar üzerinden bu dosya ve klasörlere ulaşabileceğiniz güvenilir bir bulut dosya depolama servisidir.

aynı zamanda servis üzerine yüklemiş olduğunuz dosya ve klasörlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza da ihtimal sağlayan Cubby ile sadece tek bir tıklamayla dosya ve klasörlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ardındaki LogMeIn gibi köklü bir firmanın yer aldığı Cubby, sadece bu yüzden bile birçok LogMeIn ve Hamachi hayranının birincil tercihi olabilir gibi görünüyor.

Cubby Mac uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurduktan daha sonra başlangıçta kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. Gerisinde hesap bilgilerinizle antre yaparak 5 GB’lık ücretsiz depolama alanına sahip olabiliyorsunuz.

Cubby Özellikleri:

İstediğiniz her zaman dosya ve klasörlerinize ulaşabilme Dosya ve klasörlerinizi istediğiniz kişilerle paylaşabilme Kendinize özel klasörler oluşturarak, çalışmalarınızı gruplandırabilme Bütün önemli çalışmalarınızı tek bir yerden denetim etme Kendi bilgisayarlarınız aralarında sınırsız bilgi transferi

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi