DeskConnect indir

DeskConnect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DeskConnect uygulaması ile Mac işletim sistematik bilgisayarınızı kolaylıkla iPhone ve iPad cihazlarınıza bağlayabilirsiniz.

DeskConnect uygulaması, Mac işletim sistematik bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ve iPhone yoksa iPad cihazlarınıza kolaylıkla dosya gönderme işlemleri gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir tatbik. Uygulamanın mobil cihazlardaki dengini de cihazlarınıza yüklemeniz sorunsuzca dosya transferi işlemlerini gerçekleştirebilmenizi sağlayacaktır.

Uygulama her iki cihazınızda da yüklendiğinde tek yapmanız gereken aktifleştirmek ve cihazların birbirlerini görmelerini karşılamak. Uygulamayı kullanırken dosya transferi gerçekleştirebileceğiniz dosya tipleri şu şekilde listeleniyor:

Ses dosyaları Resimler Fotoğraflar Videolar Yazılar Belgeler Navigasyonlar Akıl ve pano bilgileri

O Kadar fazla aynı uygulamanın aksine iki cihazınızın benzer kablosuz ağ üzerinde bulunması mecburiyeti değil ve bu sayede fazla uzaklardan internet bağlantınızla iOS cihazınıza anında ulaşabilir ve dosya transferlerini tamamlayabilirsiniz. Uygulamanın iOS sürümlerini de mobil cihazlarınıza yüklemeyi unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi