Discord indir

Discord indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Discord ücretsiz kanallar açabileceğiniz bir sesli mülâkat programıdır

Discord eğer online oyunlar oynuyorsanız size benzerlerine tarafından büyük avantajlar sunacak bir anlık mesajlaşma ve sesli sohbet programı.

Mac işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza adamakıllı ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz Discord temelde bir oyuncunun bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde hazırlanmış, grup sohbet imkanlarıyla aynı yazılımların eksiklerini hissettirmeyen bir program. Oyuncuların iletişim kurmak için yayın olarak tercih ettikleri Teamspeak‘te oyuncular bir kanal açılmak ve göstermek için emin bir spiker kirası ödemek zorundalar. Lakin Discord oyuncuları bu ödeme yapma zorunluluğundan kurtarıyor ve en ince ayrıntısına kadar bedava olarak kanal açma ve yararlanma imkanı veriyor. Keza açtığınız kanalın izinlerini de yönetebiliyorsunuz.

Discord modern bir arayüze sahip. Bu arayüzde sesli hitabe ve anlık mesajlaşma kanallarını ayrı olarak gruplayabilirsiniz. Programın hemen olan mesajlaşma arayüzü de bu modern tasarımla uygun bir şekilde fotoğraf göndermeyi, link paylaşmayı, hashtag paylaşmayı olası kılıyor. GIF animasyonları paylaşarak sohbet penceresine renk katabiliyorsunuz.

Discord oyun performansınızı düşürmemek namına düşük sistem yükü oluşturacak şekilde tasarlanmış. Programın bu yönü de onu Skype gibi alternatiflere kadar daha başarılı bir çözüm yapıyor. Programın mobil versiyonları da mevcut:

ARTILAR

Bedava kanal açma ve kanal izinlerini yönetme imkanı

Modern ve derli toplu arayüz

Düşük sistem yükü

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi