Dropbox indir

Dropbox indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İnternet ortamında verileri yedekleyerek istediğiniz kişilerle iki taraflı paylaşım sağlayan Dropbox, çapraz platform desteğiyle fazla pratik.

Çevrimiçi ortamda dosyaları yedekleyerek ayrı bilgisayar ve mobil cihazlar arası senkronizasyon sağlayan Dropbox, o kadar çok kullancının vazgeçilmezleri aralarında. Epeyce pratik bir kullanımı olan Dropbox çapraz paltform desteği baştan sona belgelerinizi her yerden erişilebilir ayla getiriyor.

Programı yükledikten sonradan oluşturulan klasör içerisine istediğiniz dosyayı atın hemencecik internete yüklensin. Arkasından istediğiniz diğer bir bilgisayara da doğrudan doğruya aynı dosya eklensin. Dilerseniz bir egzersiz grubu içinde iki taraflı bir klasör yaratarak alıştırma dosyalarını bu klasör üzerinden paylaşabilirsiniz. Farklı işletim sistemlerinde de çalışabilen Dropbox ile dosya senkronizasyonu aslında çok kolay.

2GB’lık bir ücretsiz depolama alanı yaratmanıza olasılık tanıyan Dropbox tamamen dosyalarınızı internet üstünde de tutabilir ve gerektiği vakit indirebilirsiniz. Hem Dropbox kullanan arkadaşlarınızla dosya paylaşımı yapmanızı da sağlayan yapısı sayesinde dosya paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Kayda Değer! Dropbox 3 GB‘lık ücretsiz depolama alanının yanı sıra belirtilen bir ücrete 100 GB’lık bir depolama alanı da sunuyor.

Kurulum: Dropbox’ı indirip kurduktan sonradan bir üyelik yaratmanız gerekiyor. Bu üyelikten sonradan isterseniz program üretici adresinden senkronizasyon klasöründe tuttuğunuz dosyaları da görüntüleyebilir, paylaşabilir ve hatta silebilirsiniz.

ARTILAR

Iki Taraflı alıştırma klasörü yaratma

Dosyaların eski düzenlemelerine geri dönebilme ve silinenleri kurtarabilme

Ücretsiz promosyonlarla depolama alanını arttırabilirsiniz

2 GB bedava çevrimiçi depolama alanı

Pratik ve süratli tatbik

EKSİLER

Depolama alanını artmak ücretli

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi