Easy Calorie Counter indir

Easy Calorie Counter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac için Easy Calorie Counter programı, USDA besin data tabanını kullanarak bulut tabanlı kullanıcı gönderilerinde arama yapmanızı ve kendi girişlerinizle veri tabanını popüler ışık halkası getirmenizi sağlayan bir programdır.

Mac için Easy Calorie Counter programı, USDA gıda bilgi tabanını kullanarak bulut tabanlı kullanıcı gönderilerinde arama yapmanızı ve kendi girişlerinizle data tabanını popüler ülkü getirmenizi karşılayan bir programdır.

Kolay Kalori Hesaplama Programı, USDA gıda data tabanındaki kalori bilgilerini kullanmanızı sağlar. Bulut tabanlı kullanıcı gönderilerinin yer aldığı bölümde arama yapabileceğiniz bu program ile kalori hesabı yapmak fazla basit olacak. Ayrıca USDA beslenme veri tabanını kendi girişleriniz ile daha popüler hale getireceksiniz.

özellikleri:

USDA yemek ve gıda data tabanında arama yapın Kendi oluşturduğunuz yemek bilgi tabanında arama yapın Bulut tabanlı veriler aralarında kullanıcıların gönderilerinde arama yapın

Bu yazılım, web tarayıcısı ile birleşiktir ve internet üstünde bu tatbik aracılığı ile arama yapmak mümkündür. Arama yaptığınız sırada, aradığınız kelimeyi yazdığınızda otomatik bitirme özelliği devreye girer. Kendi yiyeceklerinizi bilgi tabanına kolayca ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra eklemek istediğiniz bir tanımlama varsa bunu da eklemek oldukça kolaydır. Yemek Yemek günlüğünüze her gününüzü seri ve basit şekilde kaydedebilirsiniz. Jurnal kalori ihtiyacınızı hesaplamak için hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi