FastestFox indir

FastestFox indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FastestFox Firefox kullanıcıları için tarayıcıya eklediği ekstra özelliklerle internette gezmeyi hızlandırarak daha keyifli ışık halkası getiren fazla ayrıntılı bir eklenti.

Eski adıyla SmarterFox yeni adıyla FastestFox, Firefox kullanıcıları için tarayıcıya eklediği ekstra özelliklerle internette gezmeyi hızlandırarak daha neşe saçan hale getiriyor. FastestFox tamamen internette gezerken arama gerçekleştirmek  için Google, Wikipedia ya da Twittergibi sitelere tek tık ile ulaşabileceksiniz. FastestFox eklentisi, mouse yardımıyla seçtiğiniz sözcük ya da kelime gruplarının üzerine yerleştirdiği logolarla istediğiniz siteye seri erişim sağlıyor. Kullanıcıları yeni sayfa başlamak ve internet adresi girmek gibi işlemlerden kurtaran eklenti kullanıcıya vakit kazandırıyor.

Wikipedia Kenar Çubuğu
FastestFox, Wikipedia’nın sol tarafına ilgili başlıklarla ilgili bir kenar çubuğu yerleştiriyor. Bu sayede wikipedia üzerinden arama yaparken hız kazanıyorsunuz.

Popup bubble
Bu özellik sayesinde yeniden mouse yardımı ile seçtiğiniz kelimeleri sağ tık yardımıyla wikipedia ve/veya google’da aratabilirsiniz.

Geliştirilmiş Adres Çubuğu
FastestFox tarayıcınızın adres çubuğunu google arama motoruna çeviriyor. Siz tarayıcınıza yazı yazmaya başladığınız anda otomatik olarak google araması başlatan sistem başka bir sayfa açmadan alakalı sayfalara gitmenizi sağlıyor.

qlauncher
Yer imleri menüsüne qlauncher isimli bir dosya açan eklenti Facebook, Myspace, Youtube, Wikipedia gibi en popüler sitelere seri erişim sağlıyor. Ayrıca Ctrl-Space kısayoluyla google arama motoruna seri erişim sağlıyor. Bu kısayolu istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz.

FastestFox’un en önemli avantajlarından beri özelliklerinin aktif/dingin özelliğiyle kullanılabilmesi. Bu sayede isteğinize göre eklentinin özelliklerinin tamamını ya da bir kısmını kullanabilir ya da eklentiyi kişiselleştirebilirsiniz. Size tarayıcınızı kullanırken vakit kazandıracak eklenti özellikle uzun saatlerini internette geçiren kullanıcılar için ideal.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi