Firefox indir

Firefox indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Çağdaş web standartlarını en iyi şekilde deneyimlerken hız kaybı yaşamak istemiyorsanız Mozilla en iyi tercihlerinden biri.

Düzenli olarak gelişimini sürdüren Firefox, internet sayfalarını seri ve güvenli gezebilmeniz için kuvvetli özelliklere sahip. Eklenti desteğiyle seçim sebebi olan tarayıcı pek çok Mac kullanıcısının da ilk sıradaki seçimleri aralarında.

Firefox, JavaScript motoru JägerMonkey daha seri grafik işleme süresi dolayısıyla daha çabuk bir açılış yapıyor. Modern bir web tarayıcısı olarak karşımıza meydana çıkan Firefox, WebM, HTML5 ve CSS3 desteği sunuyor. Direct2D ve Direct3D desteği grafiklerin daha seri yüklenmesini sağlayan diğer bir etmen olarak karşımıza çıkıyor.

Düzenlenebilir Sekmeler

Firefox’ta sekmeler sürükle-bırak yöntemiyle taşınarak daha aktif ve süratli bir egzersiz ortamı yaratılabiliyor. Sekmeler başvuru sekmelerine dönüştürelerek sadece ikonları görünen daha eksik yer kaplayan ayla de dönüşebiliyor.

Gruplanabilir Sekmeler

Firefox  ile sekmeleri belirlenmiş gruplara ayırarak çalışabilirsiniz. Bu Nedenle sekmeler arasında kaybolmadan yaptığınız işe tarafından ayırabilirsiniz.

Firefox Sync ile Senkronizasyon

Daha önceki sürümde bir eklenti olarak karşımıza meydana çıkan Firefox Sync, bu defa tarayıcı içine entegre edildi. Geçmiş, sekmeler, yer imleri, parolalar mobil cihazlar dahil edinmek üzere sahip olduğunuz bütün cihazlar için senkronize edilebiliyor.

Firefox Butonu

Sol tepede bulunan turuncu renkli Firefox butonu tarayıcı ayarlarıyla ilgili menüleri bir araya topluyor. Yer imleri, geçmiş, eklentiler, seçenekler menülerine bundan böyle bu alandan erişeceksiniz.

Geliştirilmiş Güvenlik

İnternette daha güvenli ve iz bırakmadan ziyarete gitmek için koruma uygulamaları güçlendirildi. Kötü niyetli yazılımların tarayıcı üzerinden kullanıcıları etkilemesi bu sayede gitgide artarak zorlaşıyor.

Bunalım Koruması

Firefox kullanıcıları bunalım problemleriyle karşılaşmışlardır. Bu problemle ilgili şikayetler artınca yeni sürümle beraber bu sorundan kullanıcıları koruyan yeni bir özellik daha hayatımıza girdi. Bundan sonra Adobe Flash, Apple Quicktime veya Microsoft Silverlight uygulamalarında meydana gelen çökmelerden tarayıcınız etkilenmeyecek ve işlemler yarıda kalmayacak.

3D Web

Web ortamında oyun ve görsel tasarımlarda modern yaklaşımların önünü açılmak için WebGL desteği 3. boyutu tarayıcıya taşıyor.

ARTILAR

Aralıksız güncellenen ve geliştirilen sürümler

Eski sürüme göre daha çabuk

Gelişmiş eklenti yönetimi

Kişiselleştirilebilen sekme yönetimi

EKSİLER

İLGİLİ SORULAR

Virüs tarama nasıl kapatılır? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi