Fleep indir

Fleep indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fleep uygulaması ile Mac işletim sistematik bilgisayarlarınızdan zahmetsizce arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

Fleep uygulaması, Mac işletim sistematik bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz sohbet ve mesajlaşma uygulamalarından bir adam başına. Onu pek fazla benzer uygulamadan bambaşka kılan en büyük özellik diğer işletim sistemi platformlarında da bulunması ve böylece hem masaüstü kullanıcılarının keza de mobil kullanıcıların birbirleri ile irtibat kurmalarına yardımcı olması.

Uygulamayı kullanırken diğer kişileri e-posta adresleri kullanarak eklediğiniz için herhangi bir şekilde telefon numarası gibi kişisel gizliliğinizi ihlal edebilecek bilgileri uygulamaya teslim etmiyorsunuz. Bunun yanında gönderdiğiniz mesajlar, müşteri Fleep’i kullanmıyorsa e-posta olarak ona iletiliyor ve yanıt yazdığında cevabı yine de Fleep sohbet penceresinde görebiliyorsunuz.

Birebir ve grup mesajlaşmalara ihtimal tanıyan uygulama, bu nedenle toplantılar ve eğlenceli sohbetlerin ortaya çıkmasına asistan oluyor. Grup üzerinden bir dosya gönderdiğinizde dosyanın tüm gruptaki kişiler göre indirilebilmesi ise dosya paylaşımını yeterince basit bir hale getiriyor.

Fleep’i kullanırken muhakkak etkin bir internet bağlantınız olması gerektiğini unutmamak gerek. Somurtkan taktirde mesaj gönderemiyor ve gelen mesajları da göremiyorsunuz. Uygulamanın arayüzünün basit ve anlaşılması mümkün olması da işleri daha basit hale getiriyor.

İçerisinde herhangi bir şekilde reklamlar veya kısıtlamalar olmadığı için sohbetleriniz esnasında sizi rahatsız edecek öğeler mevcut yok. Online senkronizasyon yeteneği bir uçtan bir uca gerçekleştirdiğiniz sohbetlere her lahza her yerden ulaşabilir ve farklı cihazlarınızda tüm sohbetlerinize erişebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi