Flock indir

Flock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Flock, meslek yerinizdeki diğer arkadaşlarınız ile daha bakımlı ve basit bir şekilde mesjalaşabilmeniz ve resim/dosya gönderimi yapabilmeniz için geliştirilen bedava bir Mac programı.

Flock, Windows, Mac, Android, iOS ve Chrome sürümleri bulunan bedava bir mesajlaşma programı. Hiç bir ödenti ödemeden istediğiniz kadar kişi ile kullanabileceğiniz uygulama basit anlamda 1’e 1 ve grup mesjalaşmaları yapabilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı ister mobil cihazınıza isterseniz de bilgisayarlarınıza indirip yükledikten daha sonra bir kaç saniye içerisinde bir hesap oluşturarak öteki ofis çalışanlarını ağırlama ederek iletişim kurmaya başlayabiliyorsunuz. Mesela çalıştığınız şirket için Flock ile iletişime geçmeye başlarsanız, program üstünde ayrı alıştırma ve proje grupları oluşturarak grup arası iletişimi kolaylaştırabilir ve dilediğiniz kişiler ile de birebir mesajlaşabilirsiniz.

Tıpki Skype gibi mesajlaşma dıştan dosya ve resim gönderimleri özelliği bulunan Flock, iş arkadaşlarınız dışarıda müşterileriniz ile de iletişim kurmanızı sağlıyor. Sade ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip olan Flock’un tasarımı birazcık daha güzelleştirilerek fazla daha kullanışlı ve göze hitap eden bir program haline gelebilir.

Temel olarak meslek dünyasını gaye alan dilekçe kolay anlamda 1’e1 yada grup mesajaşmalarınızı kolaylaştırıyor. Sesli bildirimler ile ekranın sağ üstünde kimden mesaj geldiğini görebildiğiniz programı Mac’lerinize ücretsiz olarak indirerek anında denemenizi öneririm. Beğenmeniz durumunda diğer bütün cihazlarınıza kurarak meslek arkadaşlarınız ile 7 gün 24 saat iletişimde kalabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi