Folx indir

Folx indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac için Folx programı bilgisayarınız için ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Mac için Folx programı bilgisayarınız için bedava bir dosya indirme yöneticisidir.

Folx, Mac için en iyi dosya indirme asistanıdır. Bu ücretsiz dosya indirme yöneticisi, hoş bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolay, reformcu bir arayüz taşır. Bu program, kullanımı yersiz olan tonlarca nitelik taşımaz. Dosyaları indirmek için yapmanız gereken tek şey, web tarayıcınızda bulunan bağlantıya tıklamaktır. Ardındaki Folx gerekeni yapar.

Hem bu program iki uygulamanın tek programda birleşmiş halidir. Yani bir tanesine müşterek indirmeler, diğeri torrentler için olan iki indirme uygulamasına ihtiyacınız yoktur. Folx, bu indirmelerin tümünü tek başvuru halinde taşıyabilir.

Folx, birden fazla indirme işleminizi parçalar halinde ayırabilir ve bunları benzer anda, süratli bir şekilde gerçekleştirebilir. Folx programında keza indirme ve yükleme hızını ayarlamanız için bir seçenek de bulunur. Böylece en önemli indirmeleri onları sürükleyip listenin en başına bırakarak öncelikli ülkü getirebilirsiniz. Çevrimdışı olmanız ya da web sitesinin kullanılabilir olmaması gibi beklenmeyen durumlara karşılık olarak Folx yazılımının indirmeleriniz için sunduğu otomatik sürdürme niteliği de bulunmakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi