Franz indir

Franz indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Franz uygulaması ile tüm mesajlaşma platformlarınızı tek bir noktadan denetleme edebilirsiniz.

Franz, Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir asistan uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Franz uygulaması ile bütün mesajlaşma programlarınızı tek bir noktadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Franz uygulaması tamamen jurnal hayatınızda kullandığınız mesajlaşma uygulamalarını tek bir çatı aşağıda toplayabilirsiniz. Uygulamaların web sürümlerini kullanabildiğiniz Franz uygulaması ise tüm mesajlaşma platformlarını tek bir noktadan zahmetsizce yönetebilirsiniz. 14 Farklı mesajlaşma uygulamasını destekleyen Franz uygulaması ile boş yere dışarı giden zamanınızı kısaltabilir ve işlerinizi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Adamakıllı ücretsiz olan ve epeyce stabil çalışan bir program olan Franz uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten daha sonra kullanıdığınız mesajlaşma uygulamalarını seçmeniz ve bir kere giriş yapmanız tatmin edici oluyor. Programın sahip olduğu bildirim servisi doğru de hiç bir mesajınızı kaçırmayacaksınız.

Franz uygulamasını anında yukarıda yer alan “Hemencecik İndir” butonuna basarak ücretsiz olarak indirebilir ve mesajlaşma uygulamalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi