Free YouTube Download indir

Free YouTube Download indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Free YouTube Download’ı kullanarak Mac bilgisayarınıza YouTube videolarını kolayca ve bedava olarak indirebilirsiniz.

Free YouTube Download programı, YouTube üzerindeki videoları Mac işletim sistematik bilgisayarına indirmek isteyen kullanıcıların seçim edebilecekleri ücretsiz ve hızlı çözümler aralarında yer alıyor. Her ne kadar çoğu vakit internet bağlantımız olsa da maalesef ara sıra bağlantı kopuklukları yaşayabiliyoruz ve istediğimiz videoları izlemek bir sorun haline gelebiliyor. En sevdiğiniz videoları bilgisayarınıza yüklemek için Free YouTube Download’ı tercih etmekten çekinmeyin.

Programın sahip olduğu listeleme ve oynatma listesi özellikleri doğru YouTube’da kayıtlı olan listelerinizdeki videoları toplu olarak indirebiliyorsunuz ve bunun yanında kullanıcı kanallarında bulunan videoların da liste olarak kabul edilmesi baştan sona direkt olarak bütün bir kanalı da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Keza filmler hem de müzikler kategorilerinde bulunan video dosyalarının da inmesini sağlayabilen programın arayüzü de bu indirme işlemlerini sorunsuzca tamamlayabilmeniz için tatmin edici. YouTube’un zaman zaman hazırladığı en fazla izlenen ya da hayran eden videolar listelerini de tanımlayabilen Free YouTube Download, video indirme konusunda herhangi bir sorun yaşamanıza engel olacaktır.

Kuşkusuz indirmek istediğiniz videonun kalitesinin belirlenmesi konusunda da zorunlu seçeneklere sahip olan tatbik, bunun yanında MP4, AVI ve WMV formatlarında tescil olanakları sunuyor. İndirdiğiniz videoların geçmişinin tutulması, iTunes’a otomatik import ve VPN ardındaki çalışabilme gibi ilave özellikler ise gelişmiş bir YouTube videosu indirme uygulaması arayanların işini görecektir.

Ancak uygulamanın MP3’e şekil değiştirme işlemlerini yapamadığını ve dosdoğru video indirme için kullanıldığını da unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi