FrostWire indir

FrostWire indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

En popüler dosya paylaşım programlarından olan FrostWire ile istediğiniz müzik, film ve dokümanları çabucak bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Dosya paylaşımı için popüler bir program arıyorsanız açık kaynak bir program olan FrostWire‘ı seçim edebilirsiniz. Entegre medya oynatıcısı, medya kütüphanesi, çevrimiçi sohbet odaları gibi özelliklerle ayrıntılı bir alternatif olan programın iTunes desteği de bulunuyor.

Program internet ağını kullanarak binlerce müzik, fotoğraf, video, program ve doküman bulmanızda tezgâhtar oluyor.

Bu nesil programların en fazla istek gören arabulucu ise müzik indirme aracıdır; bu programda ise müzik indirme aracı son derece geliştirilmiştir. İstediğiniz bir sanatçının albüm şarkılarının tümünü bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Ücretsiz dosya indirmede bütün özgür Dosya erişiminde güvenlik duvarı kalkanını rahatça geçebilme Yüksek hızda dosya bulma ve indirme Torrent desteği iTunes entegrasyonu Proxy desteği
En yüksek hızda ağ bağlantıları Emniyet duvarı korumasında dosya paylaşımı
Kaldığı yerden indirme işlemine devam edebilme
Filtreleme seçenekleri FrostWire kullanıcılarına özel sohbet odası Sade arayüz ile birlikte gelen uygulama kolaylığı Entegre medya kütüphanesi ve oynatıcı

FrostWire bununla birlikte kendi bünyesi içerisinde öbür bir site olan FrostClick ile kullanıcılara indirmelerin adamakıllı bedava olduğu bir site de sunuyor. Bu site içerisinde çeşitli popüler içeriklere ulaşabilir bahşedilen linklerdeki torrent dosyalarını FrostWire ile açarak paylaşım dünyasının sınırlarını zorlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi