Ghost Browser indir

Ghost Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ghost Browser, tek bir pencere ile bambaşka hesaplarınızı teftiş etme imkanı sunan bir internet tarayıcısıdır.

Ghost Browser, Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz şahane bir internet tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Dinç özelliklere sahip olan Ghost Browser ile bütün işlerinizi tek bir pencerede halledebiliyorsunuz.

Öbür hesapları tek bir pencerede teftiş etme imkanı sunan Ghost Browser, kuvvetli özellikleri ve kolay kullanımıyla uyarı çekiyor. Ghost Browser, sahip olduğu nitelik ile sekmeler arası bağlantıyı kaldırıp, farklı tarayıcı hissi yaşanmasını sağlıyor. Böylece internet sitelerine giriş yaparken bambaşka hesapları da bambaşka sekmelerde kullanabiliyorusunuz. Mesela .com sayfasına giriş yaptınız ve başka bir hesap ile tekrar antre yapmanız gerekiyor. Bu durumda Ghost Browser’da yeni bir sekme açıp .com sitesine ilerlemeniz tatmin edici oluyor. Böylece 2 öbür sekme ile 2 ayrı hesaba tek pencerede sahip olabiliyorsunuz. Epeyce elverişli olan Ghost Browser, bilhassa bambaşka hesap kullananların mutlaka denemesi gereken bir internet tarayıcıdır. Larry Kokoszka kadar Chromium tabanlı olarak geliştirilen tarayıcı ile işleriniz bir hayli kolaylaşıyor.

Chromium tabanlı olduğu için tüm Chrome eklentilerine de takviye sunan Ghost Browser, bununla beraber son derece kolay bir kullanıma sahip. Eğer faal olarak internet kullanıyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir internet tarayıcısı olduğunu da söylemek gerekiyor. 

Ghost Browser’ı bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi