Godotify indir

Godotify indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Godotify ile Facebook arkadaşlarınızı zahmetsizce kandırabilir ve çildeden çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

Facebook’ta manâsız manâsız gezerken aynı anda arkadaşlarınızı kandırmak ve sinirlendirmek istiyorsanız Godotify’i mutlaka denemelisiniz. Epeyce kolay kullanıma sahip bir kullanım olan Godotify ile arkadaşlarınızı çileden çıkarabiliyorsunuz.

Çok basit kullanıma sahip bir başvuru formu olan Godotify, arkadaşlarınızla dalga geçmenize ve eğlenmenize muavin oluyor. Kullanım ile Facebook’tan size ulaşmaya çalışan insanlara durmadan “yazıyor…” ibaresi gösteriyor ve sanki yazı yazıyormuş duygusal yaratıyorsunuz. Bu sırada arkadaşlarınız sizin yazı yazmanızı bekliyor ve ne diyeceğinizi merak ediyor. hiç durmadan devamlı bu ibareyi bekleyen arkadaşlarınızın umma sürelerini de görebiliyor ve eğlenceyi daha da arttırabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı sinirlendirmek için tercih edebileceğiniz Godotify’i mutlaka denemelisiniz.

Arkadaşlarınızı kolay bir şekilde “trollemenizi” sağlayan Godotify ile eğlenceli vakitler geçirebiliyor ve yakın arkadaşlarınıza şaka yapabiliyorsunuz. Kolay kullanımıyla uyarı çeken Godotify’i çalıştırıp arkadaki plana atmanız yeterli oluyor. Godotify’i sakın kaçırmayın

Godotify uygulamasını bedava olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi