GOG Galaxy indir

GOG Galaxy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Açık kaynak dolayısıyla bedava video oynatıcı VLC, her formatı çalıştıran dinç altyapısı ve kolay kullanımıyla kullanıcıların favorilerinden.

VLC Media Player yaygın olarak kullanılan bütün medya formatlarını rahatlıkla çalıştırır. Sade bir arayüzü olan program özellikle büyük medya dosyalarını kasılmadan çalıştırabilir.

Program en popüler ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD‘leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme özelliğine sahip. Hem IPv4 ya da IPv6 ağlarında yayınlama sunucusu olarak da kullanmanıza olasılık sağlayan mükemmel bir yayın aracı. İçerisinde çoğu gelişmiş nitelik yer alan, altyazı desteğini epeyce anlaşılır ve basit bir şekilde veren, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir fazla codec paketi ile tam düzenli çalışabilen bir medya oynatıcısı karşınızda.

Özellikleri:

Bedava, açık kaynak ve çapraz platform desteği Sistem codecleri ve birçok popüler video formatı ile ahenkli Canlı tescil imkanı Hemen Olan duraklatma ve kare kare ilerletme imkanı Sürat kontrol özelliği HD yüksek kalite medya ve görünüm oynatma desteği En yeni ve en popüler formatların tamamını oynatabilme

Bir video dosyası aldığınızda VLC Media Player ile bu dosyayı açtırmak sahiden çok kolay. OGG, MP2, MP3, MP4, DivX, XviD, DVD ve daha bir fazla formatı destekleyen VLC sayesinde bundan böyle format desteklemeyen medya oynatıcılar ile işiniz kalmayacak. Ayrıca bir medya sunucusu olarak da kullanabileceğiniz bu açık kaynak ürünü kolay ve basit bir arayüze sahip.

Önemli! Programın uyumlu olduğu tüm formatları bu adresten antre formatları, çıkış formatları, altyazı formatları gibi farklı sekmeler üzerinde görebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi