Goofy indir

Goofy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Goofy isimli bu Mac programı ile Facebook Messenger sohbetlerinizi masaüstünüzden yönetebilirsiniz.

Goofy isimli bu Mac programı doğru Facebook Messenger’ı masaüstünüz üzerinden yönetebilirsiniz. Sade bir tasarım anlayışına sahip olan Goofy’de yer alan bütün özellikler kullanıcıların Messenger deneyimini bir üstteki seviyeye taşımak üzere geliştirilmiş.

Birincil bakışta geçmiş yıllarda kullandığımız MSN programını anımsatan programda listemizde bulunan ve konuşma başlattığımız kişiler ekranın sol kısmında yer alıyor. Kişilerin bulunduğu bölümün hemencecik yukarısında arkadaşlarımız arasında arama yapabileceğimiz bir arama çubuğu yer alıyor. Sağ üst bölümde ise yeni sohbet başlatabileceğimiz New Message butonu ve çeşitli görevleri idare etmek amacıyla kullanabileceğimiz Actions butonu bulunuyor.

Programın en iyi özelliklerinden bir parça başına gelen mesajları hemencecik bildirmesi ve bu sayede sohbetten kopmamızı engellemesi. Bildiğiniz gibi tarayıcı üzerinden yürüttüğümüz sohbetler bir süre daha sonra unutuluyor ya da yeni açılan pencereler sebebiyle arkaplanda kayboluyor. Goofy ise Facebook Messenger üzerinden yapılan sohbetleri daha takip edilebilir kılıyor.

Açık Konuşmak Gerekirse Goofy basit tatbik özellikleriyle Mac kullanıcıları arasında kısa sürede popüler olacaktır. Sorunsuz çalışan ve herhangi bir güvenlik açığına sebebiyet vermeyen Goofy, Facebook Messenger’ı sık sık kullanan herkes göre denenmesi gereken programlar aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi