iMessages indir

iMessages indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iPhone cihazlar arasında ücretsiz SMS servisi olarak adını duyuran uygulamanın Mac ve diğer tüm Apple cihazlarını tek bir program aracılığı ile haberleşmesini karşılayan sohbet uygulamasıdır.

Bedava konuşturan mobil iletişim uygulamaları aralarında yer alan iMessages uygulaması sadece iPhone’lar arasında ücretsiz irtibat kurmayı sağlıyordu. SMS hizmetinin ücretsiz versiyonu olarak yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip iMessages, bundan böyle Mac OS’un son çıkacak sürümü OS X Mountain Lion ile beraber masaüstü cihazlarda da kullanılabilir olacak. Kısaca tüm Apple ürünleri iPad,iPhone,iPod Touch ve Mac OS yüklü bilgisayarlar, iMessages üzerinden birbirleri ile haberleşebilir duruma gelecek. Mac içinde bulunan iChat uygulaması ise kullanılmaya devam edilecek.

Genel Özellikleri:

iMessages yüklü Mac, iPad, iPhone, iPod touch cihazlar aralarında sınırsız mesaj gönderip, alabilme. Sohbeti Mac ortamında başlatıp iPad, iPhone, iPod touch üzerinden devam edebilme. Resim, video, dosya paylaşımı, kılavuz, konum bilgisi ve daha artı veri paylaşılabilecek. Facetime video röportaj uygulaması doğruca sohbetlerinizi yüzyüze gerçekleştirebilme. iMessages, AIM, Yahoo, Google Talk, Jabber hesaplarını destekleyerek birden fazla servis aracılığıyla sohbete giriş yapmanıza asistan olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi