imgurBar indir

imgurBar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Web sitelerinin ekran görüntülerini veya ekranınızın bir bölümünün resmini çekip, çektiğiniz resmi fazla çabuk bir şekilde imgur servisine yükleyebileceğiniz Mac OS mönü çubuğu eklentisidir.

imgur, bir resim yükleme ve paylaşma platformu gerçekte. Sunduğu bir fazla tatbik ve program ile servisi web adresine girmeden de kullanabilmenize olasılık vermekte. imgur servisi verdiği API desteği baştan sona websitenizde, yazacağınız uygulama içerisinde veya programda servisi kullanmanızı sağlamakta. Mac işletim sisteminde menünüze eklenecek ufak yeşil bir ikon doğru bu servisin bütün özelliklerini kullanabileceksiniz.

Genel Özellikleri:

10mb’a kadar dosya yüklemeye müsade vermekte. Yüklediğiniz fotoğraf 6 ay içinde en düşük 1 gösterim aldıysa derhal silinir. Nedeni ise yeni resimlere yer açılması içindir. Tescil olmanıza gerek yoktur. Yüklediğiniz resimler anonim takma adıyla kaydedilir. JPEG, GIF, PNG, APNG, TIFF, BMP, PDF, XCF (GIMP) formatlarını destekler. TIFF, BMP, PDF ve XCF formatlı resim atfetmek isterseniz mutlaka PNG formatına dönüştürmeniz gerekmektedir. Yüklediğiniz resimleri silmek isterseniz ilgili bölüme e-posta yollamanız yeterlidir. Kısa süre içinde silinecektir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi