Infinit indir

Infinit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Infinit ile Mac OS X işletim sisteminizdeki büyük dosyalarınızı arkadaşlarınızla, meslek arkadaşlarınızla ya da herhangi bir kişiyle paylaşmak bundan böyle fazla kolay. Çoğu dosya aktarma servisinin aksine büyük dosyalar için bir ebat limiti k

Mac OS X için Infinit dosya transfer yazılımı doğruca artık göndermek istediğiniz dosyalar için başka bir servis kullanmayacaksınız. Mac bilgisayarınıza kuracağınız bu ufak Infinit yazılımı doğruca bundan böyle istediğiniz herkese hiçbir dosya boyutu limiti olmaksızın dosya gönderebilirsiniz. WeTransfer ve DropBox gibi çoğu dosya paylaşım ve transfer servisinin tersine dosya ebat limiti koymayan Infinit, arkadaşlarınıza, ailenize ya da meslek arkadaşlarınıza büyük boyutlu dosyaları göndermenizi fazla kolaylaştırıyor. Benzer ağda bulunan iki bilgisayarın Mac ya da PC olmaları farketmeden birbiriyle dosya paylaşımında, arada bir bulut transferine gerek kalmaksızın nakliye işlemini gerçekleştirebiliyor.

Infinit’i süper hızlı bir şekilde indirdikten sonradan kaydınızı gerçekleştirip yollamak istediğiniz dosyayı seçin ve hemen upload etmeye başlayın. Sonrasında da dosyayı göndermek istediğiniz kullanıcıyı ister listeden seçin isterseniz de demin Infinit’le tanışmamış arkadaşınızın e-posta adresine bir dosya transfer eğlence linki gönderin. Benzer ağa yan iki bilgisayar arasındaki aktarma işleminde ise herhangi bir buluta dosya yükleme/upload işlemine lüzum kalmadan dosyalarınızı transfer edin.

Öteki dosya aktarma uygulamalarının tersine Infinit, transfer işlemi sırasında internet bağlantısının kopması halinde aktarma işlemini duraksatarak bağlantının geri kazanıldığı anda kaldığı yerden devam etmesine ihtimal tanıyor.

Hiçbir dosya boyut limiti olmadan istediğiniz kişilerle çok çabuk bir şekilde dosya transferi gerçekleştirmek isterseniz, Infinit yazılımı bütün size tarafından. Ayrıca Windows keza de Mac işletim sistemlerinde bulunan yazılım, fazla yakında da Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde etkin ışık halkası gelecek.

ARTILAR

Süper çabuk dosya transferi

Kolay dilekçe

Dosya ebat limiti yok

EKSİLER

Yazılımın bilgisayara kurulması gerekiyor

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi