Insync indir

Insync indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dosyalarınızı bulutta yedekleyen Insync, Google Docs dokümanlarınızı da yerel bilgisayarda senkronize ediyor.

Önemli böylece çok belgenizi sakladığınız Google Docs dokümanlarınızı yedeklemek ve bilgisayardan başkalaştırmak ister miydiniz? Insync çevrimiçi dosya barındırmanın yanına verdiği Google Docs desteğiyle son dönemde uyarı çeken depolama servisleri arasına girdi bile.

Insync, Dropbox benzeri bir arayüz ve alıştırma mantığıyla Google Docs belgelerini keza kendi bulutunda keza de lokal bilgisayarınızda senkronize ediyor. Bunun dışındaki belgelerinizi de Insync’de saklayabiliyorsunuz. Program Dropbox, SugarSync, Box servisleriyle aynı şekilde çalışıyor.

Programın en önemli avantajı yapılan değişikliğin iki taraflı olarak senkronize edilmesi. Yani ister Google Docs üstünde bir değişiklik yapın, ister lokal bilgisayardaki kopyasını değiştirin farketmez. Güncellemeler hemencecik dokümana yansıyacaktır. Google hesabınızla antre yaptığınız servis 1 GB‘lık bedava bir alan sunuyor.

Program Google Doküman yedeklerini alma açısından epeyce yararlı. Google servislerine varmak problemi yaşadığınızda veya internet bağlantısının olmadığı zamanlar buluttaki dokümanlarınıza ulaşmanız gerektiğinde Insync kurtarıcı görevi görebilir. Programı kurup, Google hesabınızla antre yaptıktan sonra tüm dokümanlarınız otomatik olarak senkronize edilecek. daha sonra programı sistemden kaldırmadığınız sürece yerine koyma dokümanlarınız en aktüel haliyle bilgisayarınızda sizi bekliyor olacak.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi