jDownloader indir

jDownloader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rapidshare, Megaupload gibi dosya barındırma servisleri dahil almak üzere her tür dosya indirme işlemini hızlandırmak amacıyla tasarlanmış, Java tabanlı araç.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır.

Alternatif programlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çoklu dosya indirme işlemleri için yararlanabileceğiniz JDownloader, Java tabanlı bir tatbik. Açık kaynak dolayısıyla bedava olan programın captcha sezgi, kısıtlamaları aşma, link şifreleme gibi kuvvetli ve benzerlerinden ayrı özellikleri mevcut. Rapidshare.com, Megaupload.com, Megashares.com gibi dosya barındırma sitelerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini basitleştirerek hızlandırmanız da muhtemel.

Program sadece bu sitelere paralı üyelikleri olan kişilere yok bununla birlikte bedava olarak bu sitelerden gerçekleştirilmek istenen dosya indirme işlemlerinde de kullanıcılara asistan oluyor. Çoklu paralel dosya indirme, captcha fotoğraf doğrulama tanıması, otomatik sıkıştırılmış dosya açma ve daha birçok özelliği bulunan jDownloader paylaşım linklerinin korunması için son günlerde popülerleşen “link şifreleme” sitelerinden birçoğuna da takviye sağlıyor. Türkçe dil desteği de bulunan jDownloader programında sıkça karşınıza meydana çıkan arşiv (rar) şifrelerini tescil aşağıda tutabiliyor ve programın otomatik olarak bu şifreleri girerek kayıtlar dosyalarının içerisindeki dosyaları klasörlere açmasını sağlıyabiliyorsunuz.

İndireceğiniz dosyaların boyutu ne olursa olsun, kaç bölümden oluşursa oluşsun jDownloader şifrelenmiş veya sıradan linkleri ona eklediğiniz andan itibaren geri kalan işlemleri kendisi sizin yerinize gerçekleştiriyor. Link koruması için yaygınlaşan CCF, RSDF ve yeni DLC uzantılı dosyaları da kullanarak linkleri program içerisine aktarabiliyorsunuz.

Hesap kısıtlamlarını geçirmek isteyen kullanıcılar sahip oldukları pat diye artı paralı hesabı program içerisine entegre edereken bir hesaptaki limiti doldurduklarında program otomatik olarak dosya indirme işlemlerine öteki hesaptan devam edebiliyor. Kısacası jDownloader paylaşım dünyasının sınırlarını ayrıntılarıyla kaldırmanıza tezgâhtar olan sürekli olarak güncellenmeye ve geliştirilmeye devam eden kuvvetli bir program.

 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

8 kez indirildi