JXCirrus CalCount indir

JXCirrus CalCount indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

JXCirrus kalori hesaplama programı, kilo kaybetme sürecine olanlar, egzersizlerini peşine düşüp takip etmek isteyenler ya da yalnızca ne yediğini izlemek isteyenler için planlanmış besin ve alıştırma günlüğüdür.

Mac için JXCirrus kalori hesaplama programı, kilo kaybetmek ve her gün yaptığı egzersizi kaydetmek isteyenler için tasarlanmıştır. veya sadece fit kalmak için yediklerini peşine düşüp takip etmek isterseniz bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Yazılımın ola ki de en iyi tarafı internet bağlantısına gereklilik duymaması. Programı açarak gün içinde yediğiniz tüm besinler kaydedebilirsiniz. Keza arama yaptığınızda besini bulabilmek için yediklerinizin tümünü liste halinde kaydedebilirsiniz.

Sisteme kilo, yükseklik, yaş, cinsiyet, gebelik ya da emziren durumu ve aktiflik derecesi gibi bilgilerinizi girdiğinizde program günde ne değin kalori almanız gerektiğini hesaplayacaktır. Tüm bunların yanına jurnal egzersiz bilgilerinizi de girerseniz buna bağlı olarak almanız gereken kalori miktarını öğrenebilirsiniz. Bu yazılım; yağ, tuz, kolesterol, lif, içki, vitamin, demir, kafein ve benzeri 24’ün üzerinde besin için güne almanız gereken miktarı gösterir. Her gün yaptığınız egzersizi kaydedebileceğiniz bu programla ne yediğinizi hiç unutmayacaksınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi