Keybase indir

Keybase indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Keybase, Mac için ücretsiz uçtan uca şifreleme sunan, açık kaynak, güvenli mesajlaşma programı.

Keybase, internette tanıdığınız kişilerle tehlikesiz bir şekilde sohbet edip dosya paylaşımında bulabileceğiniz, uçtan uca şifreleme sunan bedava bir Mac programı. Kullanımı kolay ve tehlikesiz olmasının yanına reklamsız arayüz sunuyor.

WhatsApp, Slack, iMessage, Signal gibi hemen olan mesajlaşma programlarından bambaşka olarak kişilerle iletişime devretmek için e-posta adreslerini veya telefon numaralarını bilmeniz gerekmiyor. Facebook, Twitter, Reddit, Github, Hacker News’da (şu an için bu platformlar destekleniyor) kullandıkları adlarına dokunarak hemen mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz. Klasik olarak kullanıcı takip etme sistemi Keybase’de de mevcut. Şahısların profillerine girdiklerinde sadece sosyal medya hesaplarını görebiliyorsunuz. Keybase’de de popüler irtibat uygulamalarındaki gibi mesajlar uçtan uca şifrelenerek korunuyor. Kişiyle konuştuklarınız, paylaştığınız dosyalar, yayınladığınız dokümanlar dahil her şey şifreleniyor.

Herkesin kullanımına açık ve ücretsiz olan açık kaynak tehlikesiz mesajlaşma programı Keybase, çapraz platform desteği de sunmakta. MacOS, Windows, Linux, iOS ve Android işletim sistemlerine destek veriliyor.

DEVAMINI OKU

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi