LastPass for Safari indir

LastPass for Safari indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lastpass for Safari ile Apple Safari tarayıcısından ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin parolalarını yöneterek şifre hatırlama zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Apple Safari için geliştirilmiş Lastpass for Safari, tüm şifrelerinizi yönetebildiğiniz fonksiyonel bir yazılım. Tüm hesaplarınızın şifrelerini anımsama zahmetinden sizi kurtaran LastPass ile ilk ilk olarak belirleyeceğiniz bir yönetim şifresi ile giriş yaptığınız tüm hesapları klasörlere ayırarak yoklama aşağı tutabilir ve defalarca bu şifreleri girmenize lüzum kalmadan hesaplarınıza erişebilirsiniz.

Ansızın artı işletim sistemi ve bilgisayar kullanıyorsanız LastPass hesaplarınızı senkronize de ederek kullanabilir ve bir bilgisayarda kaydettiğiniz hesabı öteki bilgisayarınız ya da işletim sisteminizde de otomatik olarak görebilirsiniz.

Özellikler:

Otomatik hesap kaydetme: Bir hesabınıza antre yapın ve LastPass otomatik olarak etkin olsun, şifrenizi kaydedip kaydetmemek istediğinizi sorarak bir dahaki girişinizde nasıl davranması gerektiğini belirlesin. Çevrimdışı parola ve not kaydı Güvenli ve rastgele parola oluşturma Tüm kişisel bilgi yalnızca sizin bilgisayarınızda depolanır. Şifreleri yedekleme veye geri doldurma ve yazdırma

Önemli! iPhone, Blackberry, Windows Mobile, Android, Symbian S60 sistemlerinde LastPass kullanabilmek için Premium Sürüm’e geçmeniz gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi