Local Cloud indir

Local Cloud indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Local Cloud, Mac’iniz üzerinde yer alan dosyalarınıza iOS cihazlarınız aracılığıyla ulaşmanıza ihtimal sağlayan yerel bulut sunucu yazılımıdır.

Local Cloud, lokal ağ bağlantısını kullanarak Mac’iniz üstünde yer alan dosyalara iOS cihazlarınız yoluyla ulaşabilmeniz için planlanmış yerel bunut sunucusu programıdır.

Emniyet duvarı içerisinde çalışan yazılım, kullanıcılara ait şifrelerin ve hesap bilgilerinin güvenliğini korumak için hem kendi şifreleme yöntemlerini de kullanmaktadır. Bu sayede kullanıcıların verileri fazla daha güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Koşul çubuğu menüsü üzerinde bulunan program arka planda çalıştığı için göze batmaz ve istenilen tekrar tekrar zahmetsizce programa erişim sağlanabilir. Yine program ayarlarına durum çubuğu üzerinde bulunan ikon üzerinden ulaşılabilir ve zahmetsizce yapılandırılabilir.

Ilk kurulum esnasında, kullanıcıların Mac’lerini iOS cihazlarıyla tehlikesiz bir şekilde eşleştirebilmeleri için kendilerine ait bir kullanıcı hesabı açmaları gerekmektedir.

neticede Mac’iniz üzerinde kendi belirlemiş olduğunuz klasörlere iOS cihazlarınız yoluyla bağlamak istiyorsanız, Mac’iniz üzerinde Local Cloud adlı yerel bulut sunucusu programına mutlaka gereklilik duyacaksınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi