LogMeIn Free indir

LogMeIn Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac bilgisayarınızı uzaktan yönetmek için en tehlikesiz uzakta idare programlardan LogMeIn Free’yi deneyebilirsiniz.

LogMeIn Free uzakta yönetimi pratik ve ücretsiz hale getiriyor. İnternet bağlantısıyla bilgisayarınıza ulaşın, klasörlerinizi yönetin. Kısacası işlemlerinizi istediğiniz yerden ama kendi bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirin.

LogMeIn tecrübesiyle hazırlanmış program emniyet endişesi yaşayanların güvenle yararlanabileceği bir yazılım. Yazılımın kullandığı 256-bit SSL şifreleme sistemi çevrimiçi bankacılık işlemlerinde sunulan güvenlik hizmetinin aynısını sunuyor. Mobil desteği de sunan program akıllı telefon ve tabletler yoluyla uzaktan yönetimi muhtemel ışık halkası getiriyor.

Ulaşmak istediğiniz bilgisayarınıza LAN üzerinden uzaktan erişerek istediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz. Şu Anda ulaşmanız gereken belgeler, indirme işlemi süren dosyaların takibi ya da konut bilgisayarınızda yapılması gereken işlemlere istediğiniz yerden istediğiniz zamanda açılmak için LogMeIn Free en iyi alternatiflerden. En pratik uzakta idare programlarından olan LogMeIn Free bedava olarak kullanıcılara sunuluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi