Loom indir

Loom indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Loom, Mac kullanıcılarının video ve fotoğraflarını yedekleyebilecekleri ücretsiz bir bulut dosya depolama programıdır.

Loom, Mac kullanıcılarının resimlerini ve videolarını yükleyerek ekstra dosya depolama alanı kazanabilecekleri ücretsiz bir bulut dosya depolama servisi programıdır.

bununla birlikte programın iOS uygulaması yardımıyla kullanıcı hesapları üzerine yüklenen fotoğraf ve videolara da anlık olarak Mac üzerinden varmak imkanı sağlayan program aslında oldukça kullanışlıdır.

Temelde iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için iCloud’a alternatif olarak hazırlanan servise, kullanıcılar Mac OS X işletim sistemine sahip Mac’leri üzerinden de temas kurabilirler.

Bedava olarak 5GB’lık bulut dosya depolama alanını kullanıcılara sunan Loom, kullanıcıların kendi resim ve video albümlerini oluşturmalarına izin vermektedir. Keza mobil cihazlarınız keza de Mac’iniz aracılığıyla ulaşabileceğiniz Loom hesabınız üstünde yer alan fotoğraf ve videolarınız her an elinizin altında olacak.

Resimlerinizi ve videolarınızı tehlikesiz bir bulut dosya depolama servisi üstünde saklayarak, istediğiniz vakit istediğiniz yerden gelmek istiyorsanız, Loom’u mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi