MacX YouTube Downloader indir

MacX YouTube Downloader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MacX YouTube Downloader ile Mac bilgisayarınızda kolayca video indirebilirsiniz

MacX YouTube Downloader, Apple Mac bilgisayar kullanıcılarına YouTube video indirme konusunda asistan olan ücretsiz bir video indirme programıdır.

Mac bilgisayarınızda video seyrederken internet bağlantınız hızlıysa videoları kesilmeden ve yüksek kalitede seyredebilmektesiniz. Ama internet bağlantınızda yaşadığınız problemler ve hız kesintileri nedeniyle videoları yüksek kalitede izleyebilmeniz mümkün olmayabiliyor. Bunun yanında videoları kesintiler sebebiyle seyredemeyebiliyorsunuz. İşte bu gibi durumlarda bu videoları bilgisayarınıza indirerek çevrimdışı olarak bakmak daha pratik bir çözüm olabiliyor.

MacX YouTube Downloader baştan sona YouTube üzerinden seyrettiğimiz videoları bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz ve bağlantı problemleri nedeniyle izleyemediğimiz videoları rahatça izleyebiliyoruz. Program YouTube videolarını MP4, WebM ve FLV formatlarında indirebilmekte. Bu sayede bu videoları mobil cihazlarımızda da oynatabilmemiz muhtemel oluyor.

MacX YouTube Downloader dahili video oynatıcısı ile videoları indirmeden önce denetleme etmenize olasılık sağlıyor. Keza programın toplu indirme özelliğinden yararlanarak videoları indirme listesine alabilir ve tek tıklamayla hepsini indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi