ManyCam indir

ManyCam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Popüler sohbet programlarıyla beraber çalışan ManyCam, görüntülü sohbetler sırasında eklediği ses ve video efektleriyle neşelendirici zaman geçirmenizi sağlıyor.

ManyCam ile binlerce video ve ses efektine internetten ulaşabilirsiniz. Saçınızı, gözünüzü, yüzünüzü, arkaplanı değiştirmenizi karşılayan ManyCam, dünyada binlerce birey göre tercih edilen bir yazılım. ManyCam hemen olan mesajlaşma programlarında çalışan bir sanal web kamerası programıdır. Aniden çok mesajlaşma programıyla aynı anda çalışabilen bu yazılım baştan sona istediğiniz görüntüyü (video) webcam görüntüsü gibi kullanabilirsiniz. Hatta TV kartınızdan kaydettiğiniz görüntüleri bile sohbet ettiğiniz kişiye web kamerası açmış gibi gösterebilirsiniz.

Program benzer anda kullandığınız pat diye fazla mesajlaşma programında tek bir kameranın kullanılmasını karşılamak için yapılmış bedava bir vasıta olmasına karşın çoğu ek özellikte bulunduruyor. Sahip olduğunuz görüntüyü diğer programlar içinde sanal olarak çoğullaştıran yazılım ile videolarınıza su, ateş gibi efektler ekleyebilir, görüntünüzün üzerinde, yanına ve benzer diğer bir bölümde yazılar çıkmasını sağlayabilir, resim boyutunu ayarlayabilirsiniz. Birçok efekt verme imkanına sahip olduğunuz bu program arkaplan resminizi değişim özelliğinide içersinde bulunduruyor. ManyCam ile reel zamanlı ses efektleri de kullanılabiliyor. Dilerseniz web kamerasına eklemek istediğiniz efektleri programla kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Windows Live Messenger, Skype, Camfrog vb. öteki programlar ManyCam’in desteklediği sohbet programlarından birkaçı. başkaca YouTube gibi bir takım video sitelerine ve farklı alanlara yönlendirilmiş sitelerede program üzerinden takviye ve nitelik bulabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi