Maxthon indir

Maxthon indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sekmeli internet gezintisinin ilk örneklerinden olan Maxthon’un Chrome’dan %200 daha çabuk web sayfalarını açabilen tarayıcı motoru ile gelen güncel versiyonudur.

Maxthon, sekmeli internet tarayıcısı çağının ilklerinden biri olarak alternatif bir web gezintisi deneyimi sunuyor. Uygulamaya özel eklentiler ile ayrı özellikler ekleyebildiğiniz bu tarayıcı, IE için hazır küçük programları da destekliyor. Maxthon hem; otomatik sayfa kaydırma, otomatik form doldurma, harici araçlar, plug-in desteği, haber grubu gezinti modu, fare hareketleri, kişiselleştirilebilir arayüz ve otomatik saklama gibi çoğu ekstra özelliğe de sahip.

Genel Özellikleri:

Web sayfalarını Google Chrome‘dan %200 daha süratli açabilme, Benzer tarayıcıda birden fazla oturum açabilme, RSS peşine düşüp takip sistemi, Web sitelerinin isteğiniz dıştan çaldığı sesleri tek tuşla kapatabilme, Gelişmiş indirme yöneticisi, Hızlı şekilde ekran görüntüsü alabilme, Windows harici uygulamalara süratli erişim menüsü, Reklam engelleme sistemi, Tarayıcınıza kendi resminizi ekleyebilme, Tema ve eklenti desteği, Türkçe dahil 26 dili destekleme.

4.0.3.6000 sürümü ile gelen yenilikler:
Giriş panelinde çalışmayan “Parolayı mı unuttunuz?” butonu onarıldı. Geliştirici aracıyla ilgili problem onarıldı. SkyNote’un senkronizasyon sorunu çözüldü.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi